– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Nikol, Oravský Bílý Potok

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Nikol, Oravský Bílý Potok

Ubytování v soukromí Nikol [Zvětšit - nové okno]
11 9
Umístění: V Oravskom Bielom Potoku, asi 19 km od Oravské priehrady (rybolov a prírodné kúpalisko). Múzeum oravskej dediny Brestová (skanzen) 11 km, Aquapark Meander Park Oravice 18 km, Oravský hrad 22 km. Okolie je vhodné pre hubarčenie v lesoch a turistické výlety do Roháčov. Podbiel (jazda tankom, plte) 5,5 km. Lyžovanie: Nižná 6 km, Zuberec 7 km, Spálená 17 km.
Ubytování: Privát s 3 izbami. V každej izbe sú 3 lôžka, v dvoch izbách je možnosť prístelku. Spoločné WC a sprchy. Vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, mikrovlnka, TV). Vonku je posedenie pod altánkom s grilom (pre 14 osôb) a veľký zatrávnený pozemok (1.500 m2). Parkovanie pri dome.
Cena: Celoročně okrem Silvestra: 7 EUR/os/noc. Silvester: 15 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane postelnej bielizne, rekreačného poplatku, energií aj vykurovania) a platia pri ubytovaní na 2 a viac nocí, aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Ubytovňa Nikol (privát Nikol, ubytovanie v súkromí Nikol), Ľuboš Nejedlík, Oravský Biely Potok 229, 027 42 Oravský Biely Potok
Poznámky: Ubytovňa (privát) je v roku 2014 na predaj.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Nikol, Oravský Bílý Potok
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...