– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Průmyslová, České Budějovice

?? %

Ubytovna Průmyslová, České Budějovice

Jihočeské rybníky / Blanský les / Hluboká nad Vltavou
mob. +420 773 220 105 ubytovat@bohemiaproperty.cz
Ubytovna Průmyslová [Zvětšit - nové okno]
23 0
Umístění: V centru Českých Budějovic, 150 m od autobusového nádraží a 300 m od vlakového nádraží. Městská památková rezervace 800 m, centrální náměstí Přemysla Otakara II. 1,1 km.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 23 lůžek pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro skupiny, agentury, stavební firmy i jednotlivce. V ubytovně jsou 2- až 6-lůžkové pokoje, na každém pokoji jsou bez příplatku TV (s internetovou televizí), lednička a uzamykatelné skříně. V ubytovně i na pokojích se provádí pravidelný úklid. Sprchy a WC jsou společné na chodbách. Plně vybavená kuchyň včetně všech spotřebičů (varná sklokeramická deska, mikrovlnka, rychlovarná konvice). V celé ubytovně je bezplatné WiFi, hosté mohou bezplatně využívat i pračku! Bezplatné parkování v areálu ubytovny, venkovní posezení i gril.
Cena: Celoročně: 1-14 nocí 400 Kč/os/noc, 15 nebo 30 nocí 224 Kč/os/noc (jiné počty nocí se připlácí jako za krátkodobé ubytování, např. 18 nocí = 15x 224 Kč/os + 3x 400 Kč/os). Ceny jsou konečné (včetně DPH, rekreačního poplatku, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby (neobsazená lůžka se hradí jen při požadavku na soukromí).
Adresa: Ubytovna Průmyslová, Průmyslová 385/6, 370 01 České Budějovice 6. Provozovatel: Bohemia Logistik s.r.o. Kontaktní osoba: Alexandra Pořádková.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Průmyslová, České Budějovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...