– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Lunterův ranč - kemp a apartmán, Zvolen - Králová

?? %

Lunterův ranč - kemp a apartmán (635 m), Zvolen - Králová

mob. +421 905 271 396 posta@lunterovranc.sk
Lunterův ranč - kemp a apartmán [Zvětšit - nové okno]
4 4
Umístění: V malebnej prírode horskej rekreačnej osady Kráľová v pohorí Javorie, 8 km od Zvolena. Okolie Kráľovej je ideálne pre krásne vychádzky pešo aj na koni. Cez Kráľovú prechádza žltá turistická značka zo Zvolena do Zaježovej.
Ubytování: Ranč s možnosťou prenocovania vo vlastnom stane alebo v drevenom zrube. Apartmán v drevenici je 4-lôžkový, s vlastným vchodom, kúpeľňou, fénom, kuchynkou, TV a krbovou pieckou, bez bariér. V areáli je plážové ihrisko, detské ihriská, prírodná sprcha, WC, vnútorné a vonkajšie ohnisko, vybavená kuchynka (chladnička, kanvica, plynový sporák), gril, krytá jazdiareň, zastrešené pódium, na požiadanie bufet. Ponúkame westernové jazdenie pre všetky vekové kategórie a úrovne jazdenia. Naši najčastejší návštevníci sú rodiny s deťmi. Cez leto ponúkame jazdecké kurzy pre deti. Ranč je otvorený pre verejnosť 24 hodín denne, po celý rok. Ubytovanie je v prevádzke mimo zimu.
Cena: Celoročne: apartmán v dreveničke 20 EUR/os/noc (prísteľka 10 EUR/noc, vrátane postelnej bielizne aj fľaše vína, deti do 5 rokov zdarma), prenocovanie vo vlastnom stane na ranči 4 EUR/os/noc (deti do 5 rokov zdarma), denný pobyt (použitie koliby, ohniska, grilu, volejbalového a detského ihriska, drevo, voda, elektrika) 3 EUR/os/deň. Parkovanie mimo areálu zdarma, na ranči 20 EUR/24 hod. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Lunterov ranč, Cesta na Kráľovej 46, 960 01 Zvolen. Prevádzkovateľka: Danka Lunterová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Lunterův ranč - kemp a apartmán, Zvolen - Králová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...