– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotelový resort Ranč u Bobiho, Nový Tekov u Levic

?? %

Hotelový resort Ranč u Bobiho, Nový Tekov u Levic

mob. +421 905 536 295 (Ing. Ivana Knoppová), +421 905 804 370 (Andrej Kasáš) info@bobiranc.sk
Hotelový resort Ranč u Bobiho [Zvětšit - nové okno]
95 0
Umístění: V dedine Nový Tekov na brehu rieky Hron, 10 km od mesta Levice. Východisko na Tekovské člnkovačky - pádlovanie na Hrone (vhodné aj pre deti, s instruktážou). Za riekou prechádza Pohronská cyklomagistrála.
Ubytování: Hotelový resort s konským rančom, reštauráciou, wellness, bazénom a športovým areálom. Stredisko má kapacitu 55 lôžok + 40 prísteliek v nefajčiarskych izbách (21x2 lôžka) a troch apartmánoch. Na každej izbe je vlastná kúpeľňa, LCD TV, internet, možné doobjednať chladničku a detskú postieľku. Reštaurácia s jazierkom v interiéri, záhradná reštaurácia, salónky. Profesionálna off road dráha, ihriská, plážový volejbal, bowling, tenis, minigolf, detské ihrisko a ďalšie atrakcie. Súkromné wellness s vírivku a fínskou saunou, masáže. Ponúkame kurzy jazdenia na koni (aj pre deti), jazdy na koči, voze a bričke.
Cena: Leto (mesiace 06-09): 2-lôžková izba U odvážneho kovboja 52 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 47 EUR/noc), apartmán 2-lôžkový 80 EUR/apartmán/noc, 4-lôžkový rodinný 106 EUR/noc, 4-lôžkový premium 119 EUR/noc, prístelka 15 EUR/noc. Zima (mesiace 10-05): 2-lôžková izba 45 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 40 EUR/noc), apartmán 2-lôžkový 70 EUR/apartmán/noc, 4-lôžkový rodinný 96 EUR/noc, 4-lôžkový premium 109 EUR/noc, prístelka 15 EUR/noc. Parkovanie v uzavretom areáli 5 EUR/noc. Raňajky 9 EUR (deti do 9,99 rokov 5 EUR). Zvieratko 12 EUR/noc. Poplatok obci 0,33 EUR/os/noc. Bazén a veľa športových aktivít pre ubytovaných zdarma. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Ranč u Bobiho (Rezort u Bobiho), Hlavná 85, 935 33 Nový Tekov. Kontaktná osoba: Ing. Ivana Knoppová.
Aktualizace:
Video: Predstavenie ranča u Bobiho

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotelový resort Ranč u Bobiho, Nový Tekov u Levic
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...