– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ranč Podkoreňová, Brezno - Podkoreňová

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ranč Podkoreňová [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V odľahlej časti Brezna smerujúcej pod kopec Koreňová (860 m), na rozhraní Veporských vrchov a Nízkych Tatier. Autobusová zastávka 2,5 km (na ceste Brezno - Pohronská Polhora), vlaková zastávka Brezno-mesto 4 km.
Ubytování: Starý sedliacky dvor, na ktorom chováme kone, ovce, sliepky, zajace a iné hospodárske zvieratá. Celoročná možnosť ubytovania v apartmánu pre 7 ľudí + 3 prístelky. Apartmán je kompletne vybavený starým rustikálnym nábytkom, obsahuje 3 izby, TV, WiFi, el. kúrenie, krbovou vložku, kúpeľňu, WC a plne zariadenú kuchyňu. Poriadame aj detské letné tábory (4-5 týždňov cez letné prázdniny). Jazdenie na koňoch a výučba je zabezpečená licencovaným trénerom s možnosťou priameho výbehu do okolitej prírody, aj v zime. Krásny výhľad na hrebeň Nízkych Tatier (z ranča ich máme naozaj ako na dlani).
Cena: Sezóna (01.07.-31.08., okrem táborov): 9 EUR/os/noc, min. 6 osôb, min. 6 nocí. Mimosezóna (01.09.-30.06.): 9 EUR/os/noc, min. 4 osoby, min. 2 noci. Apartmán sa prenajíma vždy iba ako celok. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, povlečenia aj vykurovania).
Adresa: Ranč Podkoreňová, Roman Porhajaš a Milan Ševčík, Podkoreňová 2196/76, 977 01 Brezno
Poznámky: Ranč bol v roku 2014 predaný.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ranč Podkoreňová, Brezno - Podkoreňová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...