– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Ranč Podlesok, Hrabušice - Podlesok

?? %

Penzion Ranč Podlesok (542 m), Hrabušice - Podlesok

mob. +421 918 407 077, +421 421 905 961 341 info@rancpodlesok.sk
Penzion Ranč Podlesok [Zvětšit - nové okno]
42 0
Umístění: Na samote s nádherným výhľadom, v rekreačnej oblasti Podlesok v národnom parku Slovenský raj. Na modrom turistickom chodníku neďaleko obce Hrabušice (smerom na Prielom Hornádu). Ideálne východisko do roklín Suchá Belá, Piecky, Veľký Sokol, Prielom Hornádu a na historické Kláštorisko. Predajňa potravín 600 m, požičovňa bicyklov 600 m, autobus 1 km (Hrabušice, rázc. Podlesok).
Ubytování: Penzión s celoročnou prevádzkou, štýlovou reštauráciou, farmou a výhľadom na Vysoké Tatry. V penzióne sú 2- až 4-lôžkové izby a dva apartmány. Každá izba má vlastné soc. zariadenie (sprchovací kút, WC). V apartmánoch su dve izby (spáľňa, obývačka). Bezplatné WiFi pripojenie. Velká reštaurácia s terasou, ponúkame raňajky, obedy aj večere, výborná a rýchla kuchyňa. Pri penzióne je bezplatné ihrisko (beach volejbal, futbal), detské ihrisko s lanovkou, parkovisko. Vhodné aj pre oslavy, školenia a konferencie.
Cena: Celoročne: s raňajkami 25 EUR/os/noc, dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok pre obec Hrabušice a parkovanie) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc. Pre hromadné zájazdy zľavy.
Adresa: Penzión Ranč Podlesok (Ranch Podlesok), Podlesok 5, 053 15 Hrabušice. Prevádzkovateľ: Ranč Podlesok s.r.o. Odpovedná osoba: Mária Hodáková.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Jan (10. 8. 2013, 11.39)
Zastavili sme sa s partiou na sobotný obed, cestou z túry. Nádherné prostredie, veľa ľudí, ktorých reštaurácia evidentne nezvládala. Jedlo (kurča)bolo nedorobené, pizza bola v strede surová. Pokazilo nám to celkový dojem. Obsluha fajn, hoci sme mali pocit, že ich obťažujeme.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Ranč Podlesok, Hrabušice - Podlesok
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...