– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Ranch Eden, Jeseník

?? %

Ranch Eden (520 m), Jeseník

mob. +420 702 470 806 abbaservis@seznam.cz
Ranch Eden [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: Na samotě uprostřed čisté jesenické přírody, v klidném prostředí mezi Jeseníkem a Lipovou-lázní. Nádraží ČD v Jeseníku 2 km. Restaurace a obchody do 2 km. Příjezd z Jeseníku po hlavní silnici směr Ramzová, ihned za cedulí začátek Lipová-lázně odbočit doprava, 800 m po polní cestě.
Ubytování: Skromné rekreační zařízení v přírodě s kapacitou až 15 osob. Větší místnost se 2 širokými patrovými postelemi (až pro 15 osob, ale pro větší pohodlí doporučujeme do 10 osob), plně vybaveným kuchyňským koutem, stolem, lavicí a židlemi. Menší místnost s posezením kolem stolu. Samostatné WC s umyvadýlkem, sprchový kout s umyvadlem. Možnost rady nebo výuky hře na hudební nástroje, možnost uspořádat hudební večer se zpěvem a tancem. Pejsek po dohodě.
Cena: Celoročně: 2 a více nocí 400 Kč/os/noc (děti do 12 let 300 Kč/os/noc), jen 1 noc 500 Kč/os (děti do 12 let 400 Kč). Sleva 10 Kč/os/noc při použití vlastního spacáku. Rekreační poplatek 40 Kč/dospělý/noc. Ceny platí při ubytování 2 a více osob a jsou včetně energií (i zimního vytápění).
Adresa: Ranch Eden (ranč Eden), Lipovská 272, 790 01 Jeseník. Provozovatel: PaedDr. Karel Pajer.
Poznámky: Vzhledem k zaměření majitelů zde mohou hodně načerpat hosté s hlubším životním zaměřením, se zájmem o zdraví tělesné, duševní i duchovní. Využití k ozdravným pobytům pro rekondici a rehabilitaci, možno zařadit i nenásilnou psychoterapii - povzbuzení pro lidi ve stresu a se zraněným srdcem. Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ranch Eden, Jeseník
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...