– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko, Bílý Potok pod Smrkem

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rekreační středisko, Bílý Potok pod Smrkem

Rekreační středisko [Zvětšit - nové okno]
149 24
Umístění: Na úpatí Jizerek v podhorské obci Bílý Potok, ohrazené strmými jižními svahy hor s drsným sudetským rázem. Nad Bílým potokem poměrně záhy prudce stoupají soutěsky a kopce Jizerek. Široké možnosti trávení volného času v přírodě, obohacené krásnými pohledy i výlety na strmé srázy se skalními vyhlídkami. Vlaková zastávka 800 m, obchod 1 km, bazilika Minor v Hejnicích 2,7 km, vodopád Černého potoka 2 km.
Ubytování: Rekreační středisko s kapacitou 149 lůžek v několika druzích ubytování: srubová chatička (25x4 lůžka), bezbariérové pokoje ve zděné přízemní budově (6x4 lůžka), velká zděná chata (1x4 lůžka), velká patrová chata Karin (1x6 lůžek) a velká přízemní chata (1x15 lůžek). Plně vybavená kuchyně. Součástí areálu je koupaliště o rozloze 730 m2, velké fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, venkovní ping-pongové stoly, rozlehlé trávní plochy. Možnost plné i poloviční penze. Areál je vhodný pro individuální pobyty i letní dětské tábory, školy v přírodě, sportovní soustředění, oslavy (možnost objednání rautu), firemní akce či teambuilding. Středisko je v provozu v měsících 05-09.
Cena: Celá sezóna: srubová chatička 130 Kč/os/noc, 4-lůžkové pokoje ve zděné budově 210 Kč/os/noc, velká zděná chata (4 lůžka) 240 Kč/os/noc, patrová chata Karin (6 lůžek) 240 Kč/os/noc, velká přízemní chata (15 lůžek) 240 Kč/os/noc. Možnost též pronájmu celého areálu včetně kuchyně. Pronájem společenské místnosti 700 Kč/den. Rekreační poplatek 7 Kč/os/noc. Energie jsou v ceně. Povlečení je v ceně při ubytování na 2 a více nocí (jinak za příplatek 50 Kč/os). Ceny platí při obsazení min. 75 % kapacity chaty či pokoje.
Adresa: Rekreační středisko (dříve Sportovně-rekreační areál U Zátiší), Bílý Potok 381, 463 62 Bílý Potok pod Smrkem. Kontaktní osoba: Bc. Gabriela Nagyová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko, Bílý Potok pod Smrkem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...