– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Skalka, Ostravice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

75 % (1)

Rekreační středisko Skalka, Ostravice

Rekreační středisko Skalka [Zvětšit - nové okno]
69 0
Umístění: V Beskydech, 2,5 km od centra horské obce Ostravice, směr Smrk (1.276 m n.m.). Návštěvníci Ostravice se nejčastěji věnují lyžování a cyklistice. Opičárna (horské lanové centrum) 5 km.
Ubytování: Rekreační středisko s celoročním provozem, s koupalištěm a dětským bazénem. 2- a 6-lůžkové pokoje (v pokoji je WC, sprcha a umyvadlo, v 6-lůžkových pokojích jsou 2 patrové postele). 1x apartmá (10 lůžek). 3x 6-lůžková chata (vybaveny kuchyňkou s ledničkou a mikrovlnnou troubou s grilem, BTV a radiomagnetofonem s CD, v suterénu se nachází WC, sprcha a umyvadlo, 2 lůžka jsou patrová). Možnost stanování na louce. Restaurace (52 osob) s hernou a venkovní terasou (30 osob), mimo sezónu je omezen provoz kuchyně.
Cena: Malý pokoj (2-3 lůžka): 1 noc 360 Kč/pokoj, 2 a více nocí 300 Kč/pokoj/noc. Velký pokoj (6 lůžek): 1 noc 720 Kč/pokoj, 2 a více nocí 540 Kč/pokoj/noc. Chata (6 lůžek): 1 noc 840 Kč/chata, 2 a více nocí 720 Kč/chata/noc. Apartmá (10 lůžek): 960 Kč/apartmá/noc. Cena zahrnuje ložní prádlo, spotřebu vody a elektřiny. Připlácí se rekreační poplatek obci Ostravice 12 Kč/os/noc. Snídaně 50 Kč, oběd 80 Kč, večeře 80 Kč. Ceny platí celoročně mimo období 26.12.-1.1.
Adresa: Rekreační středisko Skalka (RS Skalka), Tomáš Moskala, Ostravice 455E, 739 14 Ostravice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

75 % (1. 4. 2014, 11.54)
Uživatel zde byl ubytován od 28. března 2014 do 30. března 2014.
Vzhledem k ceně 150 Kč za noc, večeře 80 a snídaně 50. Myslím, že se nedal žádný luxus čekat. První dojem po příjezdu trochu řekla bych až deprimující, ale poté co jsme vlezli dolu do restaurace, se nálada lehce změnila. Ta vypadá celkem k světu. Nicméně provozní tam sice sporadicky funguje každý den údajně do 22 hodin, ale seďte si v hospodě kde není naražené pivo. Což nás po příjezdu dostalo nejvíce. Naštěstí nás poslal příjemnou procházkou do cca 10 minut vzdáleného penzionu, který m á zřejmě stejného majitele, protože nám nabídli, že nám dají večeři tam. Pizza byla fakt výtečná, pivo 12 radegast, avizovanou 10 Zubra neměli. Vraťme se k ubytování. Bordel tam nebyl, ta zase ne. Nicméně budova byla dříve židovská škola a tomu také odpovídá styl a stáří nábytku. Pozitivní je, že sociálka je na pokoji a kupodivu se i topilo a tekla teplá voda. Pokud člověk nečeká luxus, tak ubytování splní účel. Vzhledem k tomu, že jsme měli naplánované dva výlety a to na Lysou a na Pustevny, tak penzion se nachází na strategicky velice příjemném místě. Večeře druhý den smažák hranolky - vcelku bez problému. Snídaně dostatečné, vajíčka, párky (druhý den došly), sýr, salám, džem, čaj - celkem pohoda za páďo. Pan provozní se nás zeptal zda si dáme kávu, tak nám přinesl turka, druhý den se zpeptal opět, tak jsme si zase řekli dvakrát kafe a pak nám sdělil, že nám zapomněl říct, že kafe není součástí snídaně. Takže jsme mu doplatili na ruku bez jakéhokoli dokladu 100 Kč za kafe. Nicméně snaha vyjít nám ve všem vstříc byla až obdivuhodná. V neděli nás nevykopli standartně v 10 hodin, ale vzhledem k tomu, že měli prázdno, tak nám nechali pokoj až do 17 hodin. Takže jsme se vrátili z kol, v klidu převlékli osporchli zabalili a v pohodě odjeli domu. Pokud tedy pominu, že nábytek je z roku krále klacka, k pobytu celkem nemám výhrady a celkem v klidu sportovně založeným nenáročným turistům DOPORUČUJI.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Skalka, Ostravice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...