– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Kovo, Kostelec nad Vltavou - Sobědraž

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Rekreační středisko Kovo
144 10
Umístění: V jižních Čechách, poblíž obcí Sobědraž a Kostelec nad Vltavou. Pokud pojedete z Prahy, odbočte na křižovatce Lety směrem na Orlík a jeďte do Kostelce nad Vltavou a dále směrem na Milevsko. Po 1,5 km odbočte na Sobědraže, kterou projedete. U hájovny vpravo do lesa, cestou 3 km. U dřevěné budky s šipkou Kovo doleva a po cestě další 2 km až k Orlíku (areál po pravé straně). Pod hotelovou budovou je parkoviště pro auta, otočí se zde i autobusy.
Ubytování: Rekreační středisko s hotelovou budovou a sruby. Sruby jsou 6-lůžkové (celkem 144 lůžek), se společným sociálním zázemím. Na vyžádání je možno do srubu zřídit i nájezd pro vozíčkáře. Možno přikoupit plnou penzi nebo polopenzi. Během celého dne i večera funguje bar se základními druhy potravin a nápojů, k dispozici je také kulečník a stolní fotbálek. Provoz rekreačního areálu je od 01.05. do 30.09.
Cena: Sruby: po celou sezónu 150 Kč/os/noc při ubytování 2 a více osob ve srubu na 3 a více nocí. V případě neúplného zaplnění srubu (tj. jen 2-5 osob) je soukromí zaručeno jen v případě volných míst v jiných srubech pro ostatní zájemce, jinak by bylo nutné uhradit i neobsazená lůžka. Cena je konečná (obsahuje povlečení i rekreační poplatek).
Adresa: Rekreační středisko Kovo (RS Kovo), Iveta Lippertová, osada Husárna u Sobědraže, Sobědraž, 398 58 Kostelec nad Vltavou
Poznámky: Prezentace byla přesunuta do archivu, neboť inzerent dlouhodobě nereagoval na výzvy k aktualizaci. Středisko se nově jmenuje Husárna Sobědraž.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Kovo, Kostelec nad Vltavou - Sobědraž
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...