– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Ubytovna U Rudy, Brno - Brněnské Ivanovice

?? %
mob. +420 602 711 465 fistavsro@seznam.cz
Ubytovna U Rudy [Zvětšit - nové okno]
19 0
Umístění: V památkově chráněném centru klidné brněnské čtvrti Brněnské Ivanovice (městská část Tuřany), přímo u zastávky MHD Ivanovické náměstí a u obchodu s potravinami, v blízkosti sjezdu z dálnice D1. Centrum Brna 6 km (rychlé spojení MHD k Hlavnímu nádraží 18 min., k autobusovému nádraží Zvonařka 11 min.). Letiště Tuřany 6 km. Rekreační zóna Holásecká jezera 1 km, Černovický hájek 1,5 km, Mohyla míru 12 km.
Ubytování: Ubytovna v rodinném domě pro obchodní cestující, pracovníky, studenty i nenáročné turisty s kapacitou 19 lůžek v 7 pokojích (3x2, 3x3, 1x4 lůžka). Na každém pokoji je TV, lednice, noční stolky i skříň. Ve dvou pokojích je vlastní koupelna se sprchou a WC. Pro ostatní pokoje je soc. zařízení společné. Společná kuchyňka (plynový sporák, mikrovlnka, rychlovarná konvice) s posezením, pračka, WiFi internet. Parkování přímo u domu.
Cena: Celoročně: 1-10 nocí 250 Kč/os/noc, 11-20 nocí 220 Kč/os/noc, 21 a více nocí 170 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platí při plně obsazeném pokoji (min. 2 osoby).
Adresa: Ubytovna U Rudy (též Penzion U Rudy), Ivanovické náměstí 4/27, 620 00 Brno - Brněnské Ivanovice. Provozovatel: Rudolf Ščuka.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna U Rudy, Brno - Brněnské Ivanovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...