– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Rybník, Ihráč - Píla

?? %

Chata Rybník, Ihráč - Píla

+421 456 726 173, +421 456 726 174, fax +421 456 726 175 obec@ihrac.sk
Chata Rybník [Zvětšit - nové okno]
11 0
Umístění: V srdci Kremnických hôr v Nevoľnickej kotline, 4 km od obce Ihráč, za osadou Ihráčska Píla, kde je zákaz vjazdu motorovými vozidlami (povolenie majú len návštevníci, ktorí majú prenajaté rekreačné zariadenie). Veľmi dobré podmienky na turistiku - po turistickej značke je možnosť dostať sa na Hostinec, Skalku, Chom, Poľanu, Jastrabskú skalu. Cez Ihráč prechádza cyklotrasa. Kremnica 12 km, Žiar nad Hronom 16 km.
Ubytování: Chata s kapacitou 11 lôžok v 3 izbách, spoločenská miestnosť, kuchynka, sociálne zariadenie, 2 sprchy. Kúrenie v chate: krbová vložka. Vonku je postavený prístrešok s krbom. Pri chate je umelá vodná nádrž (v lete možnosť kúpania), oddych v lone prekrásnej prírody. Rekreačné zariadenie prevádzkuje obec Ihráč. Chata je v prevádzke od 15.4. do 30.11. Objednávky často treba s veľkým predstihom (veľký dopyt o lukratívne termíny).
Cena: Celá sezóna: 1,5 EUR/chata/hod (tedy 36 EUR/chata/24 hodín). Rekreačný poplatok 0,16 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane elektriny, likvidácie odpadu, dreva, plynu na varenie, vody a posteľného prádla. Cena platia při ubytovaní na 2 a viac nocí, o letných prázdninách na 4 a viac nocí.
Adresa: Rekreačné zariadenie Rybník (chata Rybník), Ihráč - Píla (Ihráčska Píla). Prevádzkovateľ: obec Ihráč, Ihráč 57, 967 01. Kontaktná osoba: Ľudmila Febenová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Rybník, Ihráč - Píla
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby