– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická chata Andrzejówka, Rybnica Leśna

?? %

Turistická chata Andrzejówka (796 m), Rybnica Leśna

+48 535 696 655 kontakt@andrzejowka.eu
Turistická chata Andrzejówka [Zvětšit - nové okno]
37 0
Umístění: V Javořích horách (polsky Góry Suche) v Polsku, v sedle Třech dolin (Przełęcz Trzech Dolin) mezi obcemi Rybnica Leśna, Sokolowsko a českou hranicí (Broumovský výběžek). Hraniční hora Ruprechtický Špičák (880 m) 3,5 km. Nejbližší česká obec Ruprechtice 7 km po turistické značce, české město Meziměstí (vlaková zastávka) 10 km. Chata leží na hranici CHKO (Park Krajobrazowy Sudetów Wałbrzyskich). U chaty jsou lyžařské vleky a v okolí jsou trasy pro běžkaře.
Ubytování: Tradiční dřevěná turistická chata s celoročním provozem, s možností noclehu v chatě i na tábořišti před chatou. Chata má kapacitu 37 lůžek v 10 pokojích (2-, 4- a 7-lůžkových). Ve 2-lůžkových pokojích je umyvadlo. Ve společných prostorech jsou soc. zařízení, lednice a rychlovarná konvice. V chatě je restaurace, možnost plné penze. V případě nouze možnost přenocování na zemi (gleba). Sauna. Chata byla postavena v roce 1933, má stylový interiér a specifickou horskou atmosfréru.
Cena: Chata: 60-80 zł/os/noc (podle druhu pokoje), děti 3-14 let 50 zł/os/noc, do 3 let bez lůžka zdarma, pes 15 zł/noc, zapůjčení povlečení 15 zł/os/pobyt. Kemp: ve stanu 20 zł/os/noc, parkování karavanu 60 zł/noc + 25 zł/noc za elektřinu. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Je možné platit i českými korunami.
Adresa: Turistická chata Andrzejówka (horská chata Andřejovka, schronisko PTTK Andrzejówka), Rybnica Leśna, 58 350 Mieroszów. Provozovatel (nájemce): Mountain Spirit sp. z o.o., Świdnica. Kontaktní osoba: Barbara Chodorowitz a Marcin Fila.
Poznámky: Personál chaty dobře rozumí česky.
Aktualizace:
Video: Schronisko Andrzejówka

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická chata Andrzejówka, Rybnica Leśna
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...