– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická chata Javořinka, Zakopané - Kužnice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turistická chata Javořinka (1.010 m), Zakopané - Kužnice

Turistická chata Javořinka [Zvětšit - nové okno]
21 0
Umístění: V polských Tatrách na okraji Zakopaného, v místní částí Kuźnice v Dolině Bystrej, nedaleko konečné zastávky autobusů a nástupní stanice lanovky na Kasprův vrch (Kasprowy Wierch). Kuźnice jsou důležité východisko turistických cest do Tater.
Ubytování: Turistická chatka s 21 lůžky v pokojích s vlastní koupelnou a TV. Restaurace s krbem, místními specialitami i konáním večírků s goralskou hudbou. V chatě je úschovna zavazadel, ski servis i půjčovna lyžařského vybavení.
Cena: Léto: 40 zł/os/noc (běžně pro ostatní návštěvníky 45 zł/os/noc). Zima: 45 zł/os/noc (běžně pro ostatní návštěvníky 50 zł/os/noc). Silvestr a jiné významné svátky: 80 zł/os/noc. Rekreační poplatek 1,70 zł/os/noc. Ceny jsou platné i při ubytování jen na 1 noc a zahrnují i povlečení.
Adresa: Turistická chata Jaworzynka (chata Javořinka, Stacja Turystyczna Jaworzynka), Bogusława Janowiak a Barbara Kominko, Kuźnice 9a, 34 500 Zakopane
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická chata Javořinka, Zakopané - Kužnice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...