– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Severka, Teplice nad Metují - Střmenské podhradí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Severka [Zvětšit - nové okno]
21
Umístění: Při komunikaci z Teplic nad Metují do Adršpachu (čtěte Adržbach) v údolí říčky Metuje, v těsné blízkosti vstupu do Teplicko-adršpašských skal (40 m) a hotelu Orlík (60 m). Adršpašsko-teplické skály jsou přírodní rezervací, krásnou v létě i v zimě. Lyžování na zasněžované sjezdovce Kamenec 600 m od penzionu, další možnosti v Broumovských stěnách. Cykloturistika, houbaření, koupání (600 m koupaliště).
Ubytování: Nově zrekonstruovaný penzion z roku 1931. Dva 4-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou a dva apartmány. Společenská místnost s krbem a barem (výčepní zařízení na pivo, 2x lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar). Přes léto (v měsících 06-09) je možné stravování přímo v penzionu, jinak vlastní vaření v apartmánech.
Cena: Léto: 1 noc 350 Kč/os, 2 a více nocí 300 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. Týdenní pobyty pro skupiny 20 a více osob 190 Kč/os/noc. Zima: 1 noc 350 Kč/os, 2 a více nocí 300 Kč/os/noc, jen pro skupiny 10 a více osob (pronajímá se celý penzion). Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek a povlečení). Pobyty i jen na jedinou noc jsou možné celoročně.
Adresa: Penzion Severka, Václav Valášek, Střmenské podhradí 183, 549 57 Teplice nad Metují
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Severka, Teplice nad Metují - Střmenské podhradí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...