– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion a restaurace Šimanda, Praha 9 - Kyje

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion a restaurace Šimanda, Praha 9 - Kyje

Praha
Penzion a restaurace Šimanda [Zvětšit - nové okno]
36 0
Umístění: V klidné vilové části Prahy 9 - Kyje. Veškerá občanská vybavenost v místě. Nákupní a zábavní středisko Černý Most 3 km. V blízkosti kino, sportoviště, plavecký bazén, golfová hřiště, možnost rybaření přímo u penzionu (Kyjský rybník). Bezproblémová doprava, MHD i autem, penzion sídlí přímo na vlakové zastávce Kyje (10 min. do centra).
Ubytování: Nově zrekonstruovaný a zařízený penzion. Pokoje jsou 2-, 3- a 4-lůžkové (většinou jsou k dispozici přistýlky). Na každém pokoji je vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo) a většinou i balkon s nádherným výhledem na Kyjský rybník. Na patře je společná kuchyňka, Wi-Fi a TV zdarma, v recepci pevný internet. Vlastní parkoviště (zdarma). V penzionu je restaurace (42 míst, široká nabídka nápojů a točených piv, výborné české hotovky i minutky, speciality z lávového grilu). Velký společenský sál.
Cena: 1-7 nocí: 2-lůžkový pokoj 440 Kč/os/noc, 3- a 4-lůžkový 410 Kč/os/noc. 8 a více nocí: 2-lůžkový pokoj 380 Kč/os/noc, 3- a 4-lůžkový 350 Kč/os/noc. Přistýlka 250 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků). Při volné kapacitě penzionu je možné ubytovat ve 2-lůžkovém pokoji i 1 osobu bez příplatku za neobsazené lůžko. Snídaně 100 Kč.
Adresa: Restaurace a penzion Šimanda, Tomáš Ponec, Šimanovská 47, 149 00 Praha 9 - Kyje
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion a restaurace Šimanda, Praha 9 - Kyje
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...