– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Ubytovna SK, Moutnice

?? %
mob. +420 770 148 850 skmoutnice@email.cz
Ubytovna SK [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: Ve sportovním areálu na okraji malé vesničky Moutnice v jihovýchodním okolí Brna. Autobusová zastávka 350 m. Těšany (barokní kovárna, zámek) 2,5 km. Klobouky u Brna 12 km. Dobré východisko pro cyklovýlety do Ždánického lesa.
Ubytování: Ubytovna vhodná pro jednotlivce i pracovní skupiny, s kapacitou 25 lůžek + přistýlky. V ubytovně jsou 2-, 3- a 4-lůžkové pokoje, některé s vlastní koupelnou a WC, ostatní mají soc. zařízení společné. Na patře je společenská místnost s TV a kuchyňkou, salonek k pořádání oslav (až pro 50 osob). V přízemí budovy se nachází pohostinství. Před ubytovnou je dětské hřiště i fotbalové hřiště.
Cena: Pokoje se spol. soc. zařízením: 2-lůžkový 440 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 510 Kč/pokoj/noc, přistýlka v salonku (lehátko) 100 Kč/noc. Pokoje s koupelnou: 3-lůžkový 690 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový 920 Kč/pokoj/noc. Ceny jsou platné celoročně, i při ubytování jen na 1 noc. Při dlouhodobém ubytování možnost slev.
Adresa: Ubytovna SK Moutnice, Moutnice 351, 664 55 Moutnice. Provozovatel: Sportovní klub Moutnice. Správce: Jan Hrdlička.
Poznámky: Foto: oumoutnice.cz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna SK, Moutnice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...