– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Skalnatá chata, Vysoké Tatry - Skalnaté pleso

?? %

Skalnatá chata (1.725 m), Vysoké Tatry - Skalnaté pleso

mob. +421 910 739 172 info@skalnatachata.sk
Skalnatá chata [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: Pri Skalnatom plese vo vysokohorskom prostredí Vysokých Tatier, na hlavnej turistickej tatranskej magistrále. Od hornej staníce kabinkovej lanovej dráhy 2 minúty. Prístup možný aj peši z Tatranskej Lomnice (2:45 hod).
Ubytování: Malá, kamenná tatranská horská chata s celoročnou prevádzkou, s vlastným bufetom a 2 izbami pre ubytovanie (4-lôžková Paráda s romantickým výhľadom na Podtatranskú kotlinu a 8-lôžkový Horal). Na izbách sú patrové postele. V chate je WC, sprcha a jedáleň s celodenným stravovaním.
Cena: Izba Horal: vo vlastnom spacáku 1-2 noci 30 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 28 EUR/os/noc, deti do 12 rokov 22 EUR/os/noc. Izba Paráda: s posteľnou bielizňou 1-2 noci 35 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 33 EUR/os/noc, deti do 12 rokov 24 EUR/os/noc, za príplatok 30 EUR/izba/noc garancia súkromia (neobsadenia voľných lôžok inými hosťami). Deti do 3 rokov bez lôžka 5 EUR/noc. Rekreačný poplatok 2 EUR/os/noc. Raňajky 5 EUR. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba 1 osoby.
Adresa: Horská chata Skalnatá chata (maďarsky Kőpatakitavi menedékház), 059 60 Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso. Prevádzkovateľ: Pavol Kulanga. V minulosti chatárom býval Laco Kulanga (držiteľ mnoha nosičských rekordov).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Skalnatá chata, Vysoké Tatry - Skalnaté pleso
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby