– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Ski areálu Lužná, Lužná u Vsetína - Štědroňov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Ski areálu Lužná [Zvětšit - nové okno]
36 0
Umístění: Ve Ski areálu Lužná v chráněné krajinné oblasti Beskydy mezi lesy, potokem a pastvinami. Restaurace ve Valašské Polance (3 km), motorest Čertovy skály (5 km), restaurace ve Vsetíně (10 km). V Lužné je víceúčelové hřiště a hřiště fotbalové. Koupání v obci Zděchov (pěší túra 1,5 hod.). V okolí jsou četné cyklostezky a turistické trasy. Tipy na výlet: Vařákovy paseky 8,1 km, Ploština (osada vypálená za 2. svět. války) 10 km, rozhledna Vartovna 8,6 km po turistických značkách.
Ubytování: Chata s kapacitou 36 lůžek, vhodná i pro rodiny, oslavy a srazy. Pokoje 1x9, 1x7, 2x6 (z toho 1 podkrovní), 1x5, 1x3 (podkrovní). Klubovna s krbem (součástí je bufet, možnost pouštět Hi-Fi věž). Velká společenská místnost (jídelna) s TV a DVD. Ping-pong s příslušenstvím, společenské hry. Venkovní posezení s ohništěm, udírna, gril. Plně vybavená kuchyňka. Možnost dovozu hotového jídla (min. 10 osob). V zimě je na chatě bufet (točené pivo, teplé a studené nápoje, alko, nealko, cukrovinky).
Cena: Léto: 150 Kč/os/noc při ubytování min. 2 osob na min. 3 noci. Zima: příplatek za topení a dřevo. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek a povlečení). Pes 200 Kč/pobyt. Pro školy v přírodě možnost slev. Při začátku ubytování je vybírána kauce 1.000 Kč na možné vzniklé škody.
Adresa: Chata, SKI Areál Lužná, Lužná ev.č. 33, 756 11 Lužná u Vsetína. Provozovatel: TJ Sokol Lužná, Bc. Roman Čokavec.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Jiří (19. 8. 2014, 15.24)
změna vlastníka na obec lužná správce Jiří Bětík,tel.603805608

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Ski areálu Lužná, Lužná u Vsetína - Štědroňov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...