– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Stará škola, Dolní Morava - Velká Morava

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Stará škola [Zvětšit - nové okno]
41 0
Umístění: V horském středisku Dolní Morava pod Králickým Sněžníkem, v těsné blízkosti kostela a nedaleko obchodního střediska. Zastávka autobusu 100 m, vlak 4 km (Červený Potok). V zimě výborné podmínky pro lyžování - vleky 200 m.
Ubytování: Penzion vzniklý přestavbou místní školy. Penzion nabízí 2- až 8-lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením na patře. Společenská místnost s barem (široký výběr vín), televizí, DVD, kulečníkem. Jídelna (32 míst), v letních měsících venkovní posezení s grilem. Parkoviště před penzionem. Možnost pořádání škol v přírodě.
Cena: Standardní pokoje: 1 noc 240 Kč/os, 2 a více nocí 190 Kč/os/noc. Ubytovna (8-lůžkové pokoje): 190 Kč/os/noc, skupiny nad 8 osob a minimálně na týden 150 Kč/os/noc. Pes 120 Kč/noc. Připlácí se poplatek obci 16 Kč/os/noc (do 18 let 4 Kč/os/noc) a poplatek za ekologii 50 Kč/os/týden. Snídaně (kontinentální) 70 Kč, polopenze 150 Kč. Školy: 240 Kč/os/noc včetně plné penze. V sezóně jsou upřednostňovány týdenní pobyty.
Adresa: Penzion Stará škola (ubytovna Stará škola), Jaroslav Dupal, Velká Morava 38, 561 69 Dolní Morava
Poznámky: Ubytovna je od roku 2012 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Stará škola, Dolní Morava - Velká Morava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...