– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Školní turistická ubytovna SSOŠ, Giraltovce

?? %

Školní turistická ubytovna SSOŠ, Giraltovce

mob. +421 915 935 875, +421 918 266 531, +421 918 340 777 mkossala@gmail.com
Školní turistická ubytovna SSOŠ [Zvětšit - nové okno]
129
Umístění: V mestečku Giraltovce v južnej časti Ondavskej vrchoviny, pri hlavnej ceste od Prešova. Centrum Giraltoviec 500 m. Autobusová stanica 800 m. Reštaurácia Skalný orol 250 m. Vodná nádrž Domaša (príjemné kúpanie v čistej vode) 13 km. Mesto Hanušovce nad Topľou 12 km, Stropkov 22 km, Bardejov (cenné historické pamiatky) 32 km.
Ubytování: Turistická ubytovňa v školskom internáte s kapacitou 129 lôžok s možnosťou celodennej stravy. V ubytovni sú klasické internátne bunkové izby s príslušenstvom, väčšinou 4+4 lôžka. Možnosť využitia telocvične, posilňovne, sauny, tenisového a futbalového ihriska, stolného tenisu a počítačových učební s Internetom.
Cena: Celoročne: 1 noc 10 EUR/os, 2 a viac nocí 9 EUR/os/noc. Raňajky cca 2 EUR. Cena je konečná (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platná aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe. Možnosť zľav pre skupiny 20 a viac osôb. Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Školský internát - turistická ubytovňa, Dukelská (Duklianska) 31, 087 01 Giraltovce. Prevádzkovateľ: Súkromná stredná odborná škola (SSOŠ) Giraltovce. Kontaktná osoba: Martin Koššala.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Školní turistická ubytovna SSOŠ, Giraltovce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...