– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna TJ Sokol, Křemže

?? %

Turistická ubytovna TJ Sokol (515 m), Křemže

mob. +420 724 276 582 (Ing. Helena Šebestová), +420 736 269 074 (Ing. Marie Svobodová) ubytovna@sokol-kremze.cz
Turistická ubytovna TJ Sokol [Zvětšit - nové okno]
42
Umístění: V klidném městysi Křemže v Blanském lese, 14 km severně od Českého Krumlova a 16 km jihozápadně od Českých Budějovic, pod dominantní horou Kleť. Centrum Křemže (náměstí, autobusová zastávka) 600 m.
Ubytování: Turistická ubytovna s kapacitou 42 osob, vhodná i pro školy v přírodě a sportovní soustředění. Většina pokojů je se společným soc. zařízením (v přízemí ubytovny). Jeden pokoj má vlastní koupelnu, WC a kuchyňku. Společná kuchyňka (vařiče, trouba, myčka, základní nádobí). Sál pro drobné sportovní a společenské akce, stolní tenis, přednášky a semináře. Venkovní sportovní areál (dvě volejbalová hřiště nebo jeden tenisový kurt s umělým povrchem, hřiště na plážový volejbal, tartanová běžecká dráha). Venkovní posezení u ohně či grilu. Mimo školní vyučování možný pronájem školní tělocvičny s vybavením pro gymnastiku. Parkování před ubytovnou v uzavřeném areálu. Pro skupiny možné domluvit obědy a večeře ve školní jídelně. Ubytovna je v provozu v měsících 05-09 (jinak po dohodě).
Cena: Pokoje se spol. soc. zařízením: 150 Kč/os/noc, děti do 15 let 120 Kč/noc. Pokoj s vlastní koupelnou a kuchyňkou: 200 Kč/os/noc. Závěrečný úklid 60 Kč/os. Ceny platí po celou sezónu, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Nic dalšího se nepřiplácí (energie i všechny poplatky jsou v ceně).
Adresa: Turistická ubytovna, Na Vyhlídce 353, 382 03 Křemže. Provozovatel: TJ Sokol Křemže. Kontaktní osoby: Ing. Marie Svobodová a Ing. Helena Šebestová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna TJ Sokol, Křemže
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...