– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Dřevěné chaty Stříbrná rosa, Sviťaz

95 % (1)

Dřevěné chaty Stříbrná rosa, Sviťaz

mob. +380 503 399 605, +380 980 570 618 borzenkosvitlana@gmail.com
Dřevěné chaty Stříbrná rosa [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: Na Šackých jezerech, v rekreační vesničce Sviťaz, jen 5 minut od jezera Sviťaz. Centrum regionu město Šack 6 km. Šacká jezera jsou národním parkem v pohraničí Ukrajiny, Polska a Běloruska. Možnosti koupání i zážitkových exkurzí (výlety terénními auty s pozorováním přírody, projížďky na kanoích do rezervací atd.). Hraniční přechod s Polskem Dorohusk 57 km.
Ubytování: Malé rodinné rekreační středisko s pokoji ve dřevných chatách a krásně upravenou zahradou poskytující pohádkovou atmosféru. Pokoje Standard (3x), rodinný a studio. Na všech pokojích je TV-SAT. Na zahradě roste více než 60 druhů růží a 10 druhů vína. Kryté venkovní posezení, gril, kuchyně pro přípravu jídla, WiFi internet. Upravené parkoviště. Středisko je v provozu od 01.04. do 31.10.
Cena: Hlavní sezóna (15.06.-01.09.): pokoj Standard (2-3 osoby) 620 UAH/pokoj/noc, rodinný pokoj (2 pokoje, 4-5 osob) 1.400 UAH/pokoj/noc, studio s terasou a vlastním dvorečkem (2-3 osoby) 950 UAH/studio/noc, min. 3 noci. Mimosezóna: sleva 30 %, i při pobytech jen na 1 noc. Parkování a WiFi zdarma. Dřevo na gril za příplatek.
Adresa: Kotedž Sribni rosy (Котедж Срібні роси), paní Svitlana Borzenko (Світлана Борзенко), ulice 8. berezňa 31, obec Sviťaz (Svitiaz, Svityaz), okres Šack (Shatsk), Volyňská oblast, Ukrajina
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (16. 10. 2014, 13.26)
Uživatel zde byl ubytován od 15. srpna 2014 do 17. srpna 2014.
Toto ubytování na nás zapůsobilo jako takový ostrov pohody. Bydleli jsme v pokoji bez koupelny, nebyl to TOP komfort, ale vše bylo krásně uklizeno a místa bylo dostatek. Mírný problém byl s parkováním, protože míst na soukromém parkovišti ve dvoře nebylo mnoho pro všechny hosty, ale nakonec jsme se všichni vlezli. Velmi příjemné byly paní majitelka i paní správcová. Moje přítelkyně od nich dokonce na uvítanou dostala krásnou kytici. Provedli nás po ubytování, doporučili zážitkovou plavbu na lodičkách po jezerech (která byla úžasná) a hezky se o nás starali. Majitelka má ke svému ubytování velký vztah, o všem mluvila s láskou a momentálně přistavuje další apartmány. Doporučuji k návštěvě!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dřevěné chaty Stříbrná rosa, Sviťaz
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...