– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion St. Martin, Spišské Podhradie - Spišská Kapitula

?? %
mob. +421 948 957 977 kontakt@stmartin.sk
Penzion St. Martin [Zvětšit - nové okno]
32 0
Umístění: V historickom dome v centre pôsobivej Spišskej Kapituly (pamiatka UNESCO, tzv. Slovenský Vatikán) s výhľadom na Spišský hrad. Centrum Spišského Podhradia 700 m, travertinová kopa Sivá brada 2 km, Spišský hrad 2,5 km, skalné mesto Dreveník 3,5 km.
Ubytování: Penzión zariadený v historickom štýle, s rozsiahlou záhradou, reštauráciou, kaviarňou, konferenčným sálom a slnečnou terasou. V každej izbe je vlastné soc. zariadenie, TV a bezplatné WiFi. K dispozícii je aj rodinná izba (pre 4 osoby, s dvoma izbičkami) a 2 dobové apartmány (2-lôžkové suity s posteľami z konca 18. storočia a luxusnými kúpeľňami). Domáce zvieratá sú povolené.
Cena: Celoročne: 2-lôžková izba Standard 50 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 35 EUR/noc, prístelka 10 EUR/noc), 3-lôžková 70 EUR/izba/noc, rodinná 4-lôžková 75 EUR/izba/noc, dobová 2-lôžková suita 90 EUR/apartmán/noc. Domáci miláčik 10 EUR/prvá noc + každá ďalšia 5 EUR/noc. Detská postieľka 5 EUR/noc. Rekreačný poplatok 1,80 EUR/os/noc. Energie aj posteľná bielizeň je v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Penzion St. Martin (Svätý Martin), Kanónia č. 15, 053 04 Spišské Podhradie - Spišská Kapitula. Kontaktná osoba: paní Alena.
Aktualizace:
Video: Penzión St. Martin v pôsobivom prostredí stredovekej Spišskej Kapituly

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion St. Martin, Spišské Podhradie - Spišská Kapitula
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...