– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion na nádraží ŽSR, Vysoké Tatry - Starý Smokovec

?? %

Penzion na nádraží ŽSR (990 m), Vysoké Tatry - Starý Smokovec

+421 522 298 648, +421 524 422 590, mob. +421 904 985 686 recepciastarysmokovec@zsr.sk
Penzion na nádraží ŽSR [Zvětšit - nové okno]
41 0
Umístění: V samom centre Starého Smokovca vo Vysokých Tatrách, pri stanici Tatranských elektrických železníc. Autobusová stanica 200 m, stanica pozemnej lanovky na Hrebienok 400 m. Obchody, reštaurácie a ďalšie služby sú veľmi ľahko dostupné chôdzou za niekoľko minút.
Ubytování: Penzión na železničnej stanici s plne vybavenými izbami a apartmánmi. V penzióne je 10 izieb (3x1, 5x2, 2x3 lôžka, väčšina izieb je s prístelkou) a 3 apartmány (2x2, 1x4 osoby). Na každej izbe je vlastná kúpeľňa (sprcha + WC), vybavená kuchynka (chladnička, sporák alebo dvojplatnička, rýchlovarná kanvica) a TV. Spoločenská miestnosť. Možnosť úschovy bicyklov vo vnútorných priestoroch. Pri penzióne je parkovisko pre 6 áut (potrebné si vopred zarezervovať na recepcii).
Cena: Izby - 2 a viac nocí: izba 1-lôžková 23 EUR/noc, 2-lôžková 21 EUR/os/noc, 3-lôžková 19 EUR/os/noc. Izby - iba 1 noc: 27 EUR/os, aj pri ubytovaní iba 1 osoby. Apartmány: 2-lôžkový 46 EUR/apartmán/noc, 4-lôžkový 84 EUR/apartmán/noc, 6-lôžkový 120 EUR/apartmán/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Prístelka 10 EUR/noc. Deti do 3 rokov bez lôžka zdarma. Prenájom malej zasadačky 13 EUR/hod, spoločenskej miestnosti 18 EUR/hod. Raňajky 4 EUR. Rekreačný poplatok 1,50 EUR/os/noc (osoby nad 18 rokov, v cene je poistenie nákladov na zásah horskej záchrannej služby). Ceny sú vrátane DPH, posteľnej bielizne aj energií.
Adresa: Účelové zariadenie Starý Smokovec - železničný penzión ŽSR (ubytovňa na stanici), Starý Smokovec 81, 062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec. Prevádzkovateľ: Železnice Slovenskej republiky (ŽSR). Vedúca zariadenia: Monika Pleteníková.
Aktualizace:
Video: Stanica Starý Smokovec

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion na nádraží ŽSR, Vysoké Tatry - Starý Smokovec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby