– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Hotel Stará pošta, Bělá pod Pradědem - Filipovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Stará pošta [Zvětšit - nové okno]
150
Umístění: V horském středisku Filipovice pod Červenohorským sedlem (lyžařské centrum) v Jeseníkách. Před hotelem je zastávka autobusu.
Ubytování: Kvalitní horský hotel založený v roce 1930. Hlavní budova: pokoj Standard (2- a 4-lůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním soc. zařízením, TV-SAT a Wi-Fi připojením, 4-lůžkové pokoje jsou apartmánového typu), pokoj Ekonomy (2- a 3-lůžkové pokoje se společným soc. zařízením, na pokoji je TV-SAT a Wi-Fi připojením, podkrovní pokoje nabízejí krásný výhled do hor). Depandance v zahradě (pro školy): 2- až 7-lůžkové pokoje, společné soc. zařízení na dobré úrovni, klubové prostory, vybavené kuchyňky a jídelny. Wellness centrum, dětský koutek, restaurace, bar, solárium, společenský sál, vnitřní bazén, tenisový kurt atd.
Cena: Ceny zahrnují snídani (švédské stoly). Vedlejší sezóna (28.4.-14.7., 18.8.-13.10.): pokoj Standard 700 Kč/os/noc (děti 4-12 let na přistýlce 500 Kč/noc), pokoj Ekonomy 550 Kč/os/noc (děti 4-12 let 400 Kč/noc). Hlavní sezóna (1.1.-17.3., 14.7.-18.8.): příplatek 100 Kč/os/noc k cenám vedlejší sezóny. Mimosezóna: sleva 100 Kč/os/noc oproti vedlejší sezóně. Pobyt jen na 1 noc příplatek 20 %. Pobyt jen 1 osoby příplatek 30 %. Školní výlety (s plnou penzí): MŠ a ZŠ 300-440 Kč/os/noc, SŠ a VŠ 390-580 Kč/os/noc. Poplatek obci 10 Kč/os/noc. Ceny zahrnují i DPH, WiFi a parkování.
Adresa: Hotel Stará Pošta, Filipovice 27, 790 85 Bělá pod Pradědem. Provozovatel: ADRIALAND s.r.o., Údolní 11, Brno 602 00. Kontaktní osoba: Lucie Kulíková.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Stará pošta, Bělá pod Pradědem - Filipovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...