– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Záruby Resort, Smolenice - Jahodník

?? %

Rekreační středisko Záruby Resort (300 m), Smolenice - Jahodník

mob. +421 905 820 330, +421 948 820 330 chata@zaruby.sk
Rekreační středisko Záruby Resort [Zvětšit - nové okno]
100 0
Umístění: V peknom tichom lesnom prostredí strediska Jahodník na úpätí Malých Karpát. Jahodník je obľúbeným výletným a rekreačným miestom s rozsiahlymi lesmi, lúkami. Okolie poskytuje možnosť pešej turistiky, cykloturistiky, lezenie po skalách, sánkovanie, behu na lyžiach. V blízkosti sa nachádzajú vodné nádrže Buková a Boleráz, jaskyňa Driny. Obec Smolenice (zámok) 2 km.
Ubytování: Rekreačné stredisko s ubytovaním v chatkách. Chata Standard má 6 lôžok a vlastnú kúpeľňu, rodinná chata Comfort je 6-lôžková, 2-izbová, s vlastnou kúpeľňou a kuchyňou, chaty Basic sú iba pre skupinové pobyty. Chatky sú vykurované. Stredisko je vhodné pre individuálne rekreácie, školení, hudobné produkcie, oslavy, pobyty pre deti. V stredisku je futbalové ihrisko, 2 spoločenské miestnosti, jedáleň pre 100 osôb. Stredisko má celoročnú prevádzku.
Cena: Chatka Standard: 75 EUR/chata/noc, min. 2 noci. Chata Comfort: 100 EUR/chata/noc, min. 2 noci. Chata Basic: 16,50 EUR/os/noc, deti 14,50 EUR/os/noc, min. 20 osôb, min. 2 noci. Detský balíček (obsahuje detskú postielku, stoličku a prebalovací pultík) 5 EUR/noc. Pes 5 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň je v cene.
Adresa: Zaruby Resort (v minulosti Rekreačné stredisko Záruby, RS Záruby), rekreačná oblasť Jahodník, 919 04 Smolenice. Prevádzkovateľ: Oliver Nagy.
WWW: zaruby.sk
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Záruby Resort, Smolenice - Jahodník
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...