– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Apartmán se zahradou, Nové Město na Moravě

?? %
mob. +420 773 726 691 ubytovaninmnm@email.cz
Apartmán se zahradou [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V klidné části Nového Města na Moravě, u Klečkovského rybníka, přesto jen 4 minuty pěšky od centra s obchody a restauracemi (náměstí 400 m). Autobusové nádraží 650 m, vlakové nádraží 1,2 km. Blízko k turistickým trasám, Vysočina aréně, singletrackovým tratím i krásám přírody Žďárských vrchů.
Ubytování: Nově zařízený nekuřácký apartmán pro 6 osob se zahradou. V apartmánu jsou dvě samostatné ložnice (v každé 3 postele), kuchyň, koupelna, WC i WiFi připojení. Kuchyně je vybavená mikrovlnkou, lednicí, varnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem a základním nádobím. Dětská postylka je k zapůjčení. Parkování na oploceném pozemku u domu, možnost využití garáže pro uskladnění kol nebo lyží. Na zahradě, kde se můžou volně pohybovat děti, je posezeni s ohništěm. V případě potřeby možno využít pračku v prádelně.
Cena: Léto: 400 Kč/os/noc (min. 2 osoby v apartmánu), dítě do 6 let včetně zdarma, při plném obsazení apartmánu (max. 6 osob + další děti do 6 let) 2.200 Kč/apartmán/noc. Zima (topná sezóna): 700 Kč/os/noc (min. 3 osoby), dítě do 6 let včetně zdarma, při plném obsazení apartmánu (max. 6 osob + další děti do 6 let) 3.400 Kč/apartmán/noc. Poplatek obci 30 Kč/os/noc (jen osoby 18-65 let). Povlečení a energie jsou v ceně. Ceny jsou platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Apartmán se zahradou, Štursova 906, 592 31 Nové Město na Moravě. Provozovatelka: Markéta Beláková.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán se zahradou, Nové Město na Moravě
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...