– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Svatopluk ***, Liptovská Osada - lázně Korytnica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Svatopluk *** [Zvětšit - nové okno]
148 0
Umístění: V kľudnej kúpeľnej osade Korytnica, uprostred lesa v nádhernej prírode národného parku Nízke Tatry, v blízkosti minerálnych prameňov. Možnosť návštevy malej farmy s koňmi. Výborné východisko pre pešiu turistiku. Lyžiarske stredisko Donovaly iba 5 km. Kúpenie vo vodnom svete Gothal v Liptovskej Osade 10 km.
Ubytování: Penzión s komfortnými izbami, kaviarňou a reštauráciou s celoročnou prevádzkou. Izby sú 2- až 10-lôžkové, na každej izbe je vlastná kúpeľňa, TV a WiFi pripojenie. Spoločenská miestnosť s doskovými hrami pre deti. Pred penziónom je terasa s príjemným posedením a výhľadom na detské ihrisko s pieskoviskom. Možnosť prenájmu na letné tábory pre deti a školy v prírode, k dispozícii aj 28-lôžková turistická časť v podkroví. Ponúkame baby-sitting a služby kvalifikovaných animátorov. Organizujeme firemné akcie s cateringom a kultúrnym programom. Bezplatné parkovisko. Požičovňa áut a bicyklov.
Cena: Leto: 4 osoby 17,50 EUR/os/noc, 3 osoby 20 EUR/os/noc, 2 osoby 22,50 EUR/os/noc, 1 osoba 30 EUR/noc. Zima: 3 osoby 21,70 EUR/os/noc, 2 osoby 25 EUR/os/noc, 1 osoba 35 EUR/noc. Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Raňajky 7 EUR. Poplatok obci 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Adresa: Penzión Svätopluk (tiež Hotel Korytnica), Korytnica 669, 034 75 Liptovska Osada. Prevádzkovateľ: FashionEO s.r.o. Kontaktná osoba: Pavel Tribula.
Poznámky: Penzión je mimo prevádzky (stav 2022).
Aktualizace:
Video: Pri penzióne Svätopluk

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Svatopluk ***, Liptovská Osada - lázně Korytnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...