– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna SVČ, Budišov nad Budišovkou

?? %
mob. +420 773 346 551, +420 771 146 109 svc@budisovnb.cz
Turistická ubytovna SVČ [Zvětšit - nové okno]
31 0
Umístění: V centru Budišova nad Budišovkou, 500 m od hlavního náměstí. Autobusové nádraží 450 m, vlakové nádraží 800 m. Rozhledna Kopřivná 3,5 km.
Ubytování: Turistická ubytovna ve středisku volného času, zvláště vhodná pro pobyty dětských skupin, školy v přírodě nebo sportovní soustředění. V ubytovně je 31 lůžek ve 4- až 9-lůžkových pokojích se společným soc. zařízením a kuchyňkou s jídelnou. V areálu jsou klubovny, výtvarný ateliér a zahrada s dětským hřištěm, altánkem a ohništěm. Možnost pronájmu zrcadlového sálu (pro sportovní či taneční aktivity). Možnost domluvy využívání sportovní haly v Budišově.
Cena: Léto: ubytování 120 Kč/os/noc, taneční sál 1.500 Kč/den nebo 250 Kč/hod. Zima: ubytování 150 Kč/os/noc, taneční sál 2.000 Kč/den nebo 300 Kč/hod. Pes 50 Kč/noc. Povlečení je v ceně. Připlácí se energie podle skutečné spotřeby (např. vaření nebo chod ledničky). Ceny platí pro jednotlivce a malé skupiny. Pro větší skupiny možnost slev. Nutné je zajistit závěrečný úklid, včetně vytření podlahy!
Adresa: Turistická ubytovna, Československé armády 325, 747 87 Budišov nad Budišovkou. Provozovatel: Středisko volného času (SVČ) Budišov nad Budišovkou, příspěvková organizace. Kontaktní osoby: Hana Košarišťanová a Jindra Bláha.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna SVČ, Budišov nad Budišovkou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...