– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turbáza Svitanok - turistická ubytovna, Užhorod

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turbáza Svitanok - turistická ubytovna, Užhorod

Turbáza Svitanok - turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
260
Umístění: Nedaleko od centra Užhorodu (cca 10 minut chůze), metropole Zakarpatí, na zelených výběžcích hory Kalvaria. Autobusové a vlakové nádraží Užhorod 4 km. Letiště Užhorod 3 km. V Užhorodu krásná pěší zóna, památky, skanzen, mnoho restaurací, obchodů, diskotéky.
Ubytování: Postarší šestipodlažní ubytovna s celoročním provozem nabízející 260 míst v 1- až 4-lůžkových pokojích různé kategorie. Restaurace, bar, občerstvení, parkoviště, konferenční sál (280 míst), půjčovna sportovního vybavení. V zimní sezóně výlety do lyžařských středisk.
Cena: 2- až 4-lůžkový pokoj s koupelnou v buňce 80 UAH/os/noc, bez koupelny 50 UAH/os/noc. Pokoje s příslušenstvím: 1-lůžkový 165 UAH/noc, 2-lůžkový 100 UAH/os/noc, 3-lůžkový 90 UAH/os/noc. Pololuxusní apartmány (1 místnost): 1-lůžkový 190 UAH/pokoj/noc, 2-lůžkový 265 UAH/pokoj/noc. Luxusní apartmán (2 lůžka, 2 místnosti) 295-320 UAH/apartmán/noc. Plná penze 120 UAH, děti 70 UAH. Slevy pro děti (do 12 let 30 %) i pro skupiny. Ceny jsou platné na léto 2011 (1.4.-30.09.)
Adresa: Turbaza Svitanok (turistická ubytovna Svitanok, hotel Svitanok), Košická 30, Užhorod (též Užgorod, Uzhgorod). Provozovatel: Zakarpatturist, Košická 30, 88 000 Užhorod.
Poznámky: Jazyky: ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je téměř přesná. Fotografie jsou staré několik let. Turbáza je v roce 2013 mimo provoz!
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turbáza Svitanok - turistická ubytovna, Užhorod
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...