– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Škola v přírodě - turistická ubytovna, Zliechov

100 % (1)

Škola v přírodě - turistická ubytovna, Zliechov

+421 424 474 587, mob. +421 905 918 146 zuzana.supakova@gmail.com
Škola v přírodě - turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
60 0
Umístění: V obci Zliechov v Strážovských vrchoch. Turistické východisko na horu Strážov (1213 m). Tri lyžiarske vleky v Zliechove a 8 km vzdialených Čičmanoch. Výlety: Čičmany (svojrázne drevenice s bohatou ornamentálnou výzdobou), výstup na Strážov, Strážovské vodopády, prechod do Mojtina, Rajec (termálne kúpalisko Veronika).
Ubytování: Rekreačné stredisko s kapacitou 45 lôžok (izby 2x5, 1x17, 1x18 lôžok, izolačka), počas prázdnin 60 lôžok. Ubytovanie je vhodné pre školy (lyžiarske kurzy, školské výlety) aj pre verejnosť. Spoločná plne vybavená kuchyňka, spoločenská miestnosť, WiFi pripojenie na Internet, TV, DVD, pinpongové stoly. Pred rekreačným strediskom sú športové ihriská, parkovisko, ohnisko.
Cena: Turistická verejnosť: bez stravy 10 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc. Lyžiarske výcviky, tábory, školy v prírode: so stravou 5x denne 10,50 EUR/os/noc, min. týždenné pobyty. Školské výlety: so stravou 3x denne 11,50 EUR/os/noc. Pre školy a tábory na každých 10 detí 1 dospelý zdarma vrátane stravy. Ceny sú konečné (vrátane posteľnej bielizne aj rekreačného poplatku) a platné celoročne.
Adresa: Škola v prírode Zliechov (ŠVP Zliechov, turistická ubytovňa Zliechov, rekreačné stredisko Zliechov), Zuzana Supáková, Zliechov 47, 018 32 Zliechov
WWW:
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (23. 10. 2014, 00.50)
Uživatel zde byl ubytován od 8. srpna 2014 do 10. srpna 2014.
Veľká spokojnosť. Bola som tu už asi 6krát a prídem vždy keď budem môcť :)

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Škola v přírodě - turistická ubytovna, Zliechov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby