– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Tábořiště Zemplínská šírava-Hôrka, Vinné - Hôrka

?? %

Tábořiště Zemplínská šírava-Hôrka, Vinné - Hôrka

+421 566 871 040 infocentrum@vinne.sk
Tábořiště Zemplínská šírava-Hôrka [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V rekreačnom stredisku Hôrka na Zemplínskej šírave, v srdci Dolného Zemplína asi 7 km od Michaloviec. V stredisku Hôrka nájdete všetko pre oddych a dovolenku s možnosťou turistiky. Dobré podmienky na kúpanie, člnkovanie, vodné športy alebo rybolov. Na Hôrke je prístav, odkiaľ sú vyhliadkové plavby po Šírave výletnou loďou Zemplín. V blízkosti je možné sa stravovať v reštauráciách či bufetoch. Vinianske jazero 3 km, Viniansky hrad 4 km.
Ubytování: Táborisko (camping) s miestami pre stanovanie, karavany a na oddych (pláž), s trávnatou plochou, čiastočne zatienenou stromami. Na táborisku je sociálne zariadenie (WC a sprchy), kuchynka bez riadu, možnosť pripojenia na el. prípojku. Prevádzka 1.7.-31.8.
Cena: Celá sezóna: stan 5 EUR/noc, karavan 7 EUR/noc, auto 4 EUR/noc, príves 5 EUR/noc, elektrická prípojka 4 EUR/noc. Ceny sú platné bez ohľadu na počet osôb (za osoby sa nič navyše nevyberá). Použitie WC zdarma, sprchy 1,50 EUR/žetón.
Adresa: Táborisko Zemplínska šírava-Hôrka (skôr táborisko Borovica), stredisko Hôrka, 072 31 Vinné. Táborisko je v správe obce Vinné. Kontaktná osoba: Kamila Soloninková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Tábořiště Zemplínská šírava-Hôrka, Vinné - Hôrka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...