– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Teryho chata, Vysoké Tatry

?? %

Teryho chata (2.015 m), Vysoké Tatry

mob. +421 949 650 315 teryhochata007@gmail.com
Teryho chata [Zvětšit - nové okno]
24 0
Umístění: Nejvýše položená celoročně otevřená vysokohorská chata v Tatrách. V horní části Malé Studené doliny, u Pěti Spišských ples. Nejkratší přístup pěšky od horní stanice lanovky na Hrebienku, značenou trasou asi 3 hodiny.
Ubytování: Malá kamenná horská chata oblíbená mezi turisty, horolezci a skialpinisty. Kapacita chaty je 24 postelí ve 3 pokojích (6, 6 a 12 lůžek). Netřeba nosit s sebou spacák, ložní prádlo je k dispozici. Restaurace. Na chatě je společné WC a umývárna (pouze studená voda). Osvětlení je ve všech prostorech chaty. K dispozici jen užitková voda, občerstvení a jídlo se dá koupit.
Cena: Celoročně: 43,50 EUR/os/noc (pro členy KST, JAMES, KČT, ČHS, ÖTK při včasné rezervaci sleva 50 %), děti do 7 let 12 EUR/noc, nouzové spaní na podlaze 22,50 EUR/os/noc (v ceně je matrace a deka, pouze v případně obsazení postelí). Silvestrovská noc s příplatkem. Rekreační poplatek 1,50 EUR/os/noc. Snídaně 6 EUR, večeře 12 EUR. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Téryho chata (horská chata Terynka, Terinka), 062 01 Vysoké Tatry - Starý Smokovec. Chatař: od roku 2014 Peter Michalka (dříve Ing. Miroslav Jílek). Majitelé chaty: KST (75 %) a JAMES (25 %). Provozovatel: Alpine Consulting s.r.o., Dolný Smokovec 63, Vysoké Tatry.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Teryho chata, Vysoké Tatry
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...