– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Tibor, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (2)
Ubytování v soukromí Tibor [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V tichom a príjemnom prostredí Podunajska (Podunajskej nížiny, Podunajskej roviny) a Žitného ostrova. Vo Veľkom Mederi v okrese Dunajská Streda, 1,1 km od termálneho kúpaliska (cca 10 minút chôdze). V okruhu 80 m je reštaurácia, predajňa potravín a mäsových výrobkov, zmrzlina.
Ubytování: Apartmánový dom rodinného typu. K dispozícii sú tri 4-posteľové izby (zvlášť vstupné vchodové dvere pre 2 izby so spoločnou kuchyňou a zvlásť vchodové dvere pre samostatný apartmán s kuchyňou). Ku každej izbe patrí kúpeľňa s WC, televízor a bezplatný WiFi internet. Naši ctení hostia majú k dispozícii 2 úplne zariadené kuchyne, posedenie na krytej terase a pod dreveným altánkom, bezplatné parkovanie a gril vo dvore. Na dvore sú hojdačky, preliezačky a pieskovisko pre deti. V prípade záujmu si môžete doobjednať polpenziu v reštaurácii, ktorá je od nás vzdialená len 20 m.
Cena: Sezóna (01.06.-31.08.): celý privát (max. 12 osôb) 96 EUR/noc, uprednostňujeme týždenné pobyty, na last-minute aj kratšie pobyty za 10 EUR/os/noc. Mimo sezónu (01.09.-31.05.): 10 EUR/os/noc, dieťa 3-10 rokov 8 EUR/noc, dieťa do 3 rokov zdarma, ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe na 2 a viac nocí. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc.
Adresa: Ubytovanie Tibor (privát Tibor), Tibor Plauter, ul. Lesná č. 24, 932 01 Veľký Meder
Poznámky: Dom v roku 2019 zmenil majiteľa.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(25. 8. 2019, 18.38)
Uživatel zde byl ubytován od 17. srpna 2019 do 24. srpna 2019.
Velice hezké ubytování! Pan majitel velmi příjemný, ochotný a komunikativní! Byli jsme v Mederu mnohokrát, ale toto ubytování hodnotíme jako nejlepší! Moc děkujeme a rádi se zase vrátíme a doporučíme známým!
100 % (9. 5. 2012, 21.33)
Uživatel zde byl ubytován od 4. května 2012 do 9. května 2012.
Byli jsme zde už podruhé a pokaždé velice spokojeni. Nádherné ubytování. Nově zařízené, vše čisté a udržované. Krásná zahrada s dětským hřištěm a grilem. Skvělá domluva s panem majitelem, ve všem ochotně vyjde vstříc. Byli jsme velice spokojeni a určitě se zase rádi vrátíme. Ideální i pro rodiny s velice malými dětmi. Krásně jsme si to užili. Děkujeme a 100% doporučujeme !!!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Tibor, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...