– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Hostel Tryzub, Brno - Střed

?? %

Hostel Tryzub, Brno - Střed

mob. +420 737 212 793 hostel@tryzub.cz
Hostel Tryzub [Zvětšit - nové okno]
100 20
Umístění: Ve slepé ulici v blízkosti středu Brna, 100 m od zastávky tramvají, kterou je to jen 2 zastávky k Hlavnímu nádraží v úplném centru města. Výborná dostupnost většiny turistických zajímavostí v Brně.
Ubytování: Hostel s vlastní recepcí, restaurací a ubytováním pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, pro jednotlivce, páry, skupiny i rodiny s dětmi. Každý pokoj je pravidelně uklízen. Na každém pokoji jsou pohodlné postele, úložné prostory, TV a WiFi. V hostelu jsou společné sprchy, WC, kuchyňka i společenská místnost. Vlastní restaurace s širokou škálou autentických ukrajinských jídel i pokrmů české kuchyně, poskytujeme snídaně, obědy i večeře. Možnost firemních akcí v salonku.
Cena: Celoročně: pokoj 6-lůžkový 290 Kč/os/noc (nebo 6.500 Kč/os/měsíc), 5-lůžkový 300 Kč/os/noc (nebo 7.000 Kč/os/měsíc), 4-lůžkový 320 Kč/os/noc (nebo 7.500 Kč/os/měsíc). Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platné i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Hostel a restaurace Tryzub, Koželužská 34/9, 602 00 Brno - Trnitá. Provozovatel: DESH PROPERTY s.r.o. Odpovědná osoba: p. Sunderjuk.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hostel Tryzub, Brno - Střed
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...