– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická chata Rita, Dobšiná - Čuntava

?? %

Turistická chata Rita (1.111 m), Dobšiná - Čuntava

mob. +421 905 282 508 (Renáta Csobádiová), +421 904 622 275 (Igor Matejzel) csobadiova.r@gmail.com
Turistická chata Rita [Zvětšit - nové okno]
30 7
Umístění: Na Poľaně Čuntava v JZ části Slovenského ráje pod vrcholem Ondrejisko, v blízkosti Muránské planiny i Nízkých Tater (Králova hoľa). Přístup od rozcestí Stará Čuntava na Cestě hrdinů SNP (E8) 500 m jižně po neznačené cestě. Uprostřed tiché přírody daleko od civilizace. Vlak 7 km Dobšinská ľadová jaskyňa nebo Telgárt. K chatě je možný příjezd i vlastním autem po rozbité lesní cestě (nutné povolení).
Ubytování: Jediná turistická chata v jižní části Slovenského ráje. Na chatě panuje příjemná atmosféra. Kapacita chaty je 30 lůžek v 6 pokojích s lůžkovinami (v přízemí 2x3, 1x6 lůžek, v patře 2x4, 1x10 lůžek). Celoroční provoz, ale dopředu je nutné domluvit se telefonicky. Voda v kuchyni, latrína, hřiště, houpačky, mobilní signál. Bez stravování! Příprava jídel v kuchyni z vlastních zásob. Bez elektřiny, za příplatek možné zajistit agregát. Společenská místnost - jídelna.
Cena: Sezóna (01.07.-30.09. + Silvester + Veľká noc): 75 EUR/chata/noc. Mimo sezónu (01.10.-31.05.): 55 EUR/chata/noc (tj. při 30 osobách jen 1,83 EUR/os/noc). Pronájem společenské místnosti bez noclehu (na společenské události): 20 EUR/chata/den. Ceny jsou platné i při ubytování jen na 1 noc. Pro členy KST Dobšiná sleva 50 %.
Adresa: Turistická chata Rita, Poľana Čuntava, Dobšiná. Provozovatel: Klub slovenských turistů (KST), Dagmar Šmelková, ul. SNP 552, 049 25 Dobšiná. Chataři: Renáta Csobádiová a Igor Matejzel.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická chata Rita, Dobšiná - Čuntava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby