– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Bociana (U Čápa), Plavecký Štvrtok

?? %

Penzion U Bociana (U Čápa), Plavecký Štvrtok

+421 347 793 333, mob. +421 907 755 537 jurike1@gmail.com
Penzion U Bociana (U Čápa) [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: V centri kľudnej obce Plavecký Štvrtok v čarovnom Záhorí, 8 km južne od Malaciek. Autobusová zastávka 50 m, vlaková zastávka 900 m. V okolí objavíte množstvo historických pamätihodností, kultúrnych podujatí a originálnych vínnych pivníc. Výborné podmienky pre cykloturistov.
Ubytování: Sedliacky dvor (penzión) s izbami a apartmánmi, pivárňou aj amfiteátrom. Na každej izbe je vlastná kúpeľňa, WC, TV a WiFi pripojenie. Spoločná, plne vybavená, priestranná kuchyňa (sporák, rýchlovarná kanvica, chladničky s mrazákom, mikrovlnka). K dispozícii sú aj dva 5-lôžkové apartmány, v každom sú 2 izby, kúpeľňa, kuchynka, TV aj WiFi. V prízemí penziónu je piváreň (spoločenská miestnosť) s výborným čapovaným pivom, biliardom a stolným futbalom. Zastrešená terasa pre 60 hostí slúži aj ako pódium (amfiteáter) pre spoločenské a folklórné podujatia. Bezplatné parkovanie. Miestnosť na odkladania bicyklov. Ubytovanie je vhodné aj pre školy v prírode.
Cena: Celoročne: izba 2-lôžková 14 EUR/os/noc, 3-lôžková 13 EUR/os/noc, 4- a 5-lôžková 12 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Zľavy pre deti do 12 rokov. Dlhodobé ubytovanie od 7 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Energie aj posteľná bielizeň sú v cene.
Adresa: Penzión U Bociana (apartmánový dom U Bociana), Hlavná 339, 900 68 Plavecký Štvrtok. Majiteľ: Juraj Lisý.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Bociana (U Čápa), Plavecký Štvrtok
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby