– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vesnická chalupa U Habora, Košeljovo u Chustu

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Vesnická chalupa U Habora [Zvětšit - nové okno]
4 0
Umístění: Na okraji malé vesničky Košeljovo, 9 km severně od centra okresního města Chust. Možnosti výletů do Doliny narcisů, do lázní Šajan, za dřevěnými kostelíky.
Ubytování: Chalupa (venkovský dům) pro 4 osoby. V domě jsou dva pokoje s TV-SAT (v jednom pokoji je manželská postel, ve druhém dva gauče), vybavená kuchyně (sporák, chladnička, mikrovlnka, nádobí) a koupelna (vana, WC, pračka). Před chalupou je gril. Chalupa je obklopena ovocným sadem. Celá chalupa je k dispozici jen hostům, majitelé bydlí ve vedlejším domě. Majitelé vás rádi pohostí čerstvým kravským mlékem a i vlastnoručně vypěstovaným vínem. Možnost domluvení stravování.
Cena: Léto: 75 UAH/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby, pokud budete sdílet chalupu s jinými hosty) nebo 300 UAH/chalupa/noc (pokud chcete mít chalupu celou jen pro sebe). Zima mimo Nového roku: 100 UAH/os/noc nebo 400 UAH/chalupa/noc. Nový rok: 1.000 UAH/chalupa/noc, min. 3 noci. Ceny jsou včetně povlečení i energií a platí i při ubytování jen na 1 noc (mimo Nový rok).
Adresa: Silskyj dim U Habora (U Gabora), paní Taťjana Kurta, dům č. 686, obec Košeľovo (Koshelyovo), Chustský rajón, Zakarpatská oblast, Ukrajina
Poznámky: Ubytování je v roce 2016 mimo provoz. Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je přibližný.
Aktualizace: 1. srpna 2014
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vesnická chalupa U Habora, Košeljovo u Chustu
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...