– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna U Sluníčka, Aš

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytovna U Sluníčka,

Ubytovna U Sluníčka [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: Na okraji centra Aše, 500 m od hlavního náměstí ve svahu hory Háj, na kterém je lyžařský areál a rozhledna. Vedle ubytovny je velké dětské dopravní hřiště. Krytý plavecký bazén 300 m. Multifunkční sportoviště 10 minut pěšky.
Ubytování: Ubytovna v prvorepublikové vile (objekt bývalých jeslí). V ubytovně jsou prostorné, účelově vybavené 2-, 3- a 4-lůžkové pokoje. Bezplatný WiFi internet. Společná kuchyň a společenská místnost (vybavená sporákem, elektrickou a mikrovlnnou troubou, kávovarem a rychlovarnou konvicí). Bezplatné parkování na parkovišti před ubytovnou, kola je možné uzamknout v kolárně. V přízemí budovy je prostorná a nedávno zrekonstruovaná restaurace s terasou - v současné době není v provozu, ale je možné ji včetně baru a výčepu pronajmout pro společenské oslavy.
Cena: Celoročně: 250 Kč/os/noc. Cena je konečná (včetně rekreačního poplatku, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně). Při dlouhodobém pobytu nebo pro početné skupiny možnost slevy.
Adresa: Ubytovna U Sluníčka, Mikulášská 1651/39, 352 01 Aš. Kontaktní osoba: Olga Válková.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna U Sluníčka, Aš
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...