– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Borská 89, Plzeň - Jižní Předměstí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytovna Borská 89, Plzeň - Jižní Předměstí

Plzeň
Ubytovna Borská 89 [Zvětšit - nové okno]
120
Umístění: V průmyslové zóně v Plzni, blízko Borských polí, kde je nespočet pracovních příležitostí (Panasonic, Daikin, Daiho). Hned vedle ubytovny je nákupní centrum Tesco a v blízkosti Kaufland. V blízkosti ubytovny je zastávka MHD (trolejbus, autobus).
Ubytování: Ubytovna s 2-, 3- a 4-lůžkovými pokoji. Vybavení pokoje: válendy, lůžkoviny, skříň, noční stolek, lednice, stůl, židle, elektrické zásuvky. Bezplatný přístup na internet na každém pokoji. Společné prostory: koupelna (sprchové kouty) + sociální zařízení, kuchyně (mycí dřezy, plotýnkové vařiče). Úklid veřejných prostor provádíme denně. Úklid pokojů dle Vaší potřeby. Ubytovna je non stop střežena.
Cena: 2 osoby a více: 1 noc 216 Kč/os/noc, 2 noci 211 Kč/os/noc, 3 noci 205 Kč/os/noc, více nocí slevy (až na 125 Kč/os/noc). Samostatný pokoj pro jednotlivce: 1 noc 308 Kč/noc, 2 noci 274 Kč/pokoj/noc, 3 noci a více 228 Kč/pokoj/noc. Ceny platí celoročně a jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, DPH a povlečení).
Adresa: Ubytovna Borská 89 (ubytovna Borská pole), pan Jedlička a paní Jedličková, Borská 2767/89, 301 00 Plzeň-Jižní Předměstí
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Borská 89, Plzeň - Jižní Předměstí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...