– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Bukovec, Plzeň - Bukovec

?? %

Ubytovna Bukovec, Plzeň - Bukovec

mob. +420 737 010 767 hanahemzackova@anveron.cz
Ubytovna Bukovec [Zvětšit - nové okno]
62 0
Umístění: Na SV okraji Plzně, v plzeňské části Bukovec. V klidném prostředí u řeky Berounky, v přírodním parku Horní Berounka. Vhodné pro rybaření či cyklistiku. Spojení do centra Plzně MHD (bus č. 28).
Ubytování: Ubytovací zařízení s kapacitou 62 lůžek v přízemní budově se 2- až 4-lůžkovými pokoji ve dvou kategoriích (ubytovna, penzion). Ubytovna prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2022, na ubytovně je 13 pokojů (2x2, 8x3, 3x4 lůžka) se společným soc. zařízením, na každém pokoji je lednice. V penzionu je 9 útulných apartmánů, před rekonstrukcí (7x2, 2x4 lůžka), v každém je vlastní koupelna a lednice. Společná kuchyně (sporák, lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice). V celé ubytovně je bezplatný WiFi internet. Možnost parkování osobních aut i autobusů. Venkovní posezní, možnost grilování.
Cena: Penzion (před rekonstrukcí): 1-7 nocí 200 Kč/os/noc, 8 a více nocí 180 Kč/os/noc. Ubytovna (po rekonstrukci): 1-7 nocí 330 Kč/os/noc, 8 a více nocí 250 Kč/os/noc. Poplatek městu 15 Kč/os/noc. Nejsme plátci DPH. Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny platí při plném obsazení pokoje (za nižšího obsazení ubytovny se však neobsazená lůžka neúčtují).
Adresa: Ubytovna Bukovec (Penzion Bukovec), K Papírně 29/40, 312 00 Plzeň-Bukovec. Provozovatel: Filip Komorous. Kontaktní osoba: Hana Hemzáčková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Bukovec, Plzeň - Bukovec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...