– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Ubytovna Wild West, Dyjákovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytovna Wild West, Dyjákovice

Ubytovna Wild West [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: Na okraji vesničky Dyjákovice u rakouských hranic. V Dyjákovicích jsou 2 autobusové zastávky (nejbližší 600 m), dva obchody, tři restaurační zařízení, pošta, lékař. Dyjákovicemi vede cyklistická stezka napojená na hustou síť cyklostezek skrz vinohrady, sady meruněk i broskví. Zdejší oblast je díky závlahám a kvalitní půdě ideální pro pěstování zeleniny (paprika, okurky, rajčata, květák, zelí) a je i vinařskou oblastí. Rakouské Laa an der Thaya (termální lázně) 10 km, Znojmo 20 km, zámek Jaroslavice (natáčeli se zde Černí baroni) a Jaroslavický rybník (koupání, rybaření) 6 km.
Ubytování: Ubytovna s patnácti 2-lůžkovými pokoji. Společné soc. zařízení a kuchyňka. Topí se přímotopy. V ubytovně není společenská místnost ani možnost občerstvení. Druhá polovina ubytovny je využitá pro celoroční trvalé ubytování.
Cena: Celoročně: 145 Kč/os/noc. Cena je konečná (včetně DPH, všech poplatků, povlečení, energií i vytápění) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc.
Adresa: Ubytovna Dyjákovice (dříve Saloon Wild West Hotel), Dyjákovice 337, 671 26 Dyjákovice. Kontaktní osoba: Věra Faktorová.
Poznámky: Ubytovna je v roce 2015 dlouhodobě obsazena.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Věra (16. 3. 2015, 14.13)
ŽÁDOST Žádám o okamžité zrušení tohoto inzerátu, jelokož se nezakládá na pravdě. Již jsem o to jednou žádala a nebylo mi z Vaší strany vyhověno. S pozdravem Bc. Věra Faktorová ubytovna Dyjákovice 337 608410210

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Wild West, Dyjákovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...