– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Kačerov, Praha 4 - Michle

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytovna Kačerov, Praha 4 - Michle

Praha
Ubytovna Kačerov [Zvětšit - nové okno]
192 0
Umístění: V Praze - Michli, v těsné blízkosti stanice metra Kačerov. V blízkém okolí se nachází sportovní a nákupní centrum Brumlovka, bowling, tenisové kurty, nákupní centrum Arkády Pankrác, několik restaurací (Dockhouse Restaurant, Hacienda Mexicana, Bar Chameleón, Restaurace Na Michelské).
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 192 lůžek (pokoje 32x2, 30x3 a 10x4 lůžka s možností přistýlky). Na každém patře jsou společné vybavené kuchyně. 4-lůžkové pokoje mají samostatnou kuchyni. Ke každé buňce (A+B) patří samostatné WC a koupelna. Prostory k firemním školením (školicí místnost pro 15 osob s přidruženou kuchyňkou). Možnost zapůjčení dětské postýlky. Možnost ubytování se zvířátkem.
Cena: Krátkodobé ubytování (1-30 nocí): 1 osoba 281 Kč/noc, 2-lůžkový pokoj 195 Kč/os/noc, 3- až 4-lůžkový 144 Kč/os/noc. Dlouhodobě (měsíc a více): 1 osoba 248 Kč/noc, 2-lůžkový pokoj 177 Kč/os/noc, 3-lůžkový 130 Kč/os/noc, 4-lůžkový 125 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně DPH, připlácí se rekreační poplatek. Ceny jsou platné celoročně.
Adresa: Ubytovna Kačerov, K.P. Servis, Tomáš Černohlávek, Na Líše 27, 141 00 Praha 4 -Michle
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Kačerov, Praha 4 - Michle
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...