– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Městská turistická ubytovna Nová, Odry

?? %

Městská turistická ubytovna Nová, Odry

Vedoucí ubytovny: '+420 556 731 459, mob. +420 739 452 200. Vrátnice: mob. +420 739 010 962. andrea.dreslerova@oderskams.cz
Městská turistická ubytovna Nová [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V klidné části Oder u řeky Odry a sportovního hřiště s atletickou dráhou. Historický střed města 550 m. Autobusové nádraží 500 m, vlakové nádraží Odry 750 m. Dobré východisko pro výlety po Oderských vrších.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 12 lůžek pro krátkodobé ubytování ve čtyřpodlažní budově se dvěma druhy pokojů. Hostinský pokoj: 2-lůžkový pokoj s vlastní kuchyňskou linkou, lednicí, sociálním zařízením a TV, možnost připojení k WiFi (router k zapůjčení na vrátnici za vratnou zálohu). Turistická ubytovna: dva pokoje po 5 lůžkách, na pokojích lednice a TV, společné soc. zařízení, společná kuchyňka, možnost připojení k WiFi internetu. V ubytovně je vrátnice s 24-hodinovou obsluhou. Parkování přímo před ubytovnou. Ostatní pokoje v budově jsou využívány k dlouhodobému bydlení.
Cena: Celoročně: 270 Kč/os/noc. Cena je konečná (včetně DPH, všech poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Ceny jsou stejné v hostinském pokoji i v turistické ubytovně.
Adresa: Turistická ubytovna města, Nová 1005/20, 742 35 Odry. Provozovatel: Oderská městská společnost, s.r.o. Vedoucí ubytovny: Andrea Dreslerová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Městská turistická ubytovna Nová, Odry
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...