– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Vysílač Praděd, Malá Morávka - Praděd

?? %

Turistická ubytovna Vysílač Praděd (1.491 m), Malá Morávka - Praděd

mob. +420 776 001 492 (ubytování), +420 608 863 373 (provozní) vysilac@hotelpradedvysilac.cz
Turistická ubytovna Vysílač Praděd [Zvětšit - nové okno]
36 0
Umístění: Na vrcholu Pradědu, v budově televizního vysílače a rozhledny, obklopené nádhernou a drsnou krajinou národní přírodní rezervace. V okolí jsou upravované trasy pro běžkaře, nejbližší vlek 700 m (dostatek sněhu po celou zimu). Doprava kyvadlovým autobusem z parkoviště Hvězda nad Karlovou Studánkou k chatě Ovčárna, odtud pěšky 3,5 km na vrchol Pradědu, v létě možné i autem až k hotelu.
Ubytování: Turistická ubytovna, která je součástí horského hotelu v budově vysílače na Pradědu. V ubytovně je 36 lůžek v 5 pokojích (1x4, 4x8 lůžek) s patrovými postelemi, vlastním umyvadlem s pitnou vodou a LCD TV. Soc. zařízení je společné na patře. V přízemí se nachází restaurace s kapacitou 60 míst, salónek k pořádání společenských akcí a lyžárna (úschovna kol). Zajišťujeme i zimní lyžařské kurzy pro školy.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně mimo Silvestr: 650 Kč/os/noc, dítě 4-12 let 500 Kč/noc. Parkování na Ovčárně (v zimě) či na Pradědu (v létě) 600 Kč/noc. Zimní odvoz osob a zavazadel na skútru z Ovčárny 250 Kč/os (děti do 15 let v doprovodu dospělého zdarma). Lyžařské kurzy pro školy se slevou. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Hotel Praděd Vysílač - turistická ubytovna, vrchol Pradědu, Malá Morávka ev.č. 38, pošta 793 36 Malá Morávka. Provozovatel: Praděd Vysílač s.r.o., Skalička. Provozní: Tomáš Hrazdil. Kontaktní osoba: Ivan Kolář.
Aktualizace:
Video: Praděd a jeho okolí z výšky

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Vysílač Praděd, Malá Morávka - Praděd
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...