– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Praha Koněvova, Praha 3 - Žižkov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytovna Praha Koněvova, Praha 3 - Žižkov

Praha
Ubytovna Praha Koněvova [Zvětšit - nové okno]
80 0
Umístění: V Praze na Žižkově, v 1. patře kulturního střediska Na Chmelnici. Přímo před ubytovnou je tramvajová zastávka Chmelnice. V budově ubytovny je Restaurace Chmelnice, bowling, v blízkém okolí jsou další restaurace, pizzerie, obchody, lékárna.
Ubytování: Zrekonstruovaná ubytovna hotelového typu s kapacitou 80 lůžek. Pokoje s 2 až 6 lůžky, na každém pokoji lednice. Společná kuchyňka. Společenská místnost. WiFi připojení na ubytovně zdarma.
Cena: Celoročně mimo Silvestra: 1 noc 236 Kč/os/noc, 2 noci 224 Kč/os/noc, 3 noci 213 Kč/os/noc, 4 noci 201 Kč/os/noc, 5-14 nocí 184 Kč/os/noc, 15 a více nocí 167 Kč/os/noc. Při ubytování jen 1 osoby samostatně na pokoji 370 Kč/noc. Zapůjčení TV na pokoj 58 Kč/den. Ceny jsou konečné (včetně DPH a všech poplatků).
Adresa: Ubytovna Praha Koněvova, Jan Procházka, Koněvova 214/1956, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Zlata (21. 10. 2013, 12.24)
Uživatel zde byl ubytován od 19. října 2013 do 20. října 2013.
Sice velmi levné ubytování, ale kvalitativně absolutně nevyhovující pro běžné ubytování \"normálního\" zákazníka. Vše je velmi zastaralé a zašlé, peřiny, polštáře i povlečení evidentně velmi staré a často používané. WC a sprcha jsou nečisté a odpuzující. Celá ubytovna je velmi nasáklá kouřem, včetně pokoje. Uvedené fotografie jsou pravděpodobně velmi zastaralé. Jsem nenáročný zákazník, přesto jsem se štítila sáhnout na cokoliv a toto ubytování bych nikdy nikomu nedoporučila. Přestože jsem zaplatila, odešla jsem bez přenocování a hledala jsem jiné ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Praha Koněvova, Praha 3 - Žižkov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...