– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Obecní ubytovna, Přemyslovice u Konice

?? %
+420 582 378 291 (obecní úřad) starosta@obecpremyslovice.cz
Obecní ubytovna [Zvětšit - nové okno]
42 0
Umístění: Ve vsi Přemyslovice mezi Prostějovem a Konicí, na rozhraní Zábřežské a Drahanské vrchoviny. Na okraji areálu bývalé drůbežárny, asi 500 m od hlavní silnice, za fotogenickým zámkem Přemyslovice a zámeckou restaurací Emercin. Autobusová zastávka 900 m.
Ubytování: Ubytovna pro dělníky na sezónní práce (nikoliv pro trvalejší ubytování), turisty i srazy abiturientů. Ubtovna má kapacitu 42 lůžek ve 14 pokojích, všechny jsou 3-lůžkové. V přízemí ubytovny jsou 4 pokoje, WC, 2 sprchové kouty a kuchyňka (s elektrickým sporákem a ledničkou), v patře je 10 pokojů, kuchyň (s elektrickým sporákem a lednicí), WC, 2 sprchové kouty a vana. Ve vestibulu je možnost sledování TV. Kouření na pokojích je zakázané, může se ve vestibulu. Možné domluvit stravování v blízké restauraci. Parkování přímo před ubytovnou.
Cena: Celoročně: 1 noc 350 Kč/os, 2 a více nocí 300 Kč/os/noc, měsíc 4.500 Kč/os/měsíc. Ceny jsou konečné (včetně DPH, všech poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby.
Adresa: Ubytovna obce, Přemyslovice 460, 798 51 Přemyslovice. Provozovatel: Obec Přemyslovice, Přemyslovice 281, 798 51 Přemyslovice. Kontaktní osoba: Ing. Iveta Pořízková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Obecní ubytovna, Přemyslovice u Konice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...