– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Renospond, Zderaz

90 % (1)

Turistická ubytovna Renospond (450 m), Zderaz

+420 469 321 282 (recepce), mob. +420 777 848 384 renospond@renospond.cz
Turistická ubytovna Renospond [Zvětšit - nové okno]
55 0
Umístění: V těsném sousedství hotelu Renospond, v pěkné přírodě na okraji lesa patřícího do přírodní rezervace Maštale, 600 m od okraje obce Zderaz na Vysočině. V lese za hotelem prochází cyklostezka Maštale, v blízkosti mnoho turistických cest skalními městy.
Ubytování: Turistická ubytovna (depandance) se zázemím wellness hotelu, k němuž patří (viz samostatný inzerát). V ubytovně je 19 pokojů se společným soc. zařízením (sprchy a WC, zvlášť pro muže a ženy). Na pokojích je TV, některé pokoje jsou s balkónem. V přízemí budovy je obrovský dětský koutek (herna), společné posezení a wellness centrum s vířivkou, privátní saunou, masážemi, soláriem i posilovnou. Bezplatné WiFi. V budově hotelu (přes dvůr) se nachází restaurace (možnost snídaní, obědů i večeří) i zázemí pro konference. V areálu se nachází velký sportovní areál s koupalištěm a hřišti.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: 390 Kč/os/noc, přistýlka 300 Kč/noc. Večeře 170 Kč (děti do 12 let 90 Kč). Dětská postýlka 200 Kč/pobyt. Pes 100 Kč/noc. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Při pobytu jen na 1 noc +200 Kč/os. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby. Pro skupiny nad 10 osob na min. 3 noci slevy.
Adresa: Depandance hotelu Renospond - turistická ubytovna, Zderaz 119, 539 44 Proseč u Skutče. Odpovědná osoba: Sabina Shorná.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (25. 1. 2022, 17.09)
Uživatel zde byl ubytován od 29. srpna 2021 do 31. srpna 2021.
Jsem moc rád, že takový turistický hotel ještě existuje. Ubytování není žádný velký luxus, ale pokud nevadí chodit se sprchovat mimo pokoj, tak vše ostatní bylo fajn. V pokoji bylo poměrně dost místa a bylo tu uklizeno. Byli jsme tu ubytováni více rodin zaráz a super byla velká (a dobře odhlučněná) dětská herna v přízemí, kde se děti parádně zabavily. V sousední budově zázemí recepce a cenově příznivé restaurace. Za nemnoho peněz hodně muziky:)
Poměr cena / kvalita100 %Čistota80 %Personál90 %Okolní prostředí80 %Stravování80 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Renospond, Zderaz
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...