– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Městská turistická ubytovna SBF, Rtyně v Podkrkonoší

?? %
+420 499 888 130, mob. +420 724 735 002 ubytovna.rtyne@seznam.cz
Městská turistická ubytovna SBF [Zvětšit - nové okno]
41 0
Umístění: Poblíž centra Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřiště. Autobusové nádraží 250 m. Městské muzeum 400 m. V blízkém okolí mnoho zajímavých lokalit na výlety: Jestřebí hory, Malé Svatoňovice, hrad Vízmburk, Babiččino údolí.
Ubytování: Ubytovna pro turisty, skupiny sportovců, školní výlety i dělníky firem. Krátkodobému ubytování slouží sportovní pokoje (2x9 lůžek), dělnické pokoje (3x2, 3x3 lůžka) a rekreační pokoje (4x2 lůžka), další kapacity jsou pro dlouhodobě ubytované. WiFi internet. Parkování před ubytovnou. Ubytovna má certifikát Cyklisté vítáni, nabízí vyprání cyklistických oděvů, energeticky hodnotné snídaně s minimem tuku, bezplatné dobíjení elektrokol, bezplatné použití uzamykatelných boxů na kola, nářadí k opravám.
Cena: Celoročně: 225 Kč/os/noc, lépe vybavený pokoj č. 24V 250 Kč/os/noc. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Slevy pro dlouhodobě ubytované a sportovní oddíly.
Adresa: Ubytovna města SBF, Za Lékárnou 617, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší. Provozovatel: město Rtyně. Správkyně ubytovny: Renata Doucková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Městská turistická ubytovna SBF, Rtyně v Podkrkonoší
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...